Ułatwienia dostępu

Skip to main content

Global Exhibitions Day 2024 w ZSB-D

5 czerwca 2024 branża targowa obchodziła Światowy Dzień Targów! Światowy Dzień Targów (Global Exhibitions Day) to inicjatywa, która ma na celu podkreślenie roli, jaką targi odgrywają w napędzaniu gospodarki i łączeniu ludzi z różnych zakątków świata. Wspólne spotkania, wymiana doświadczeń i innowacyjne rozwiązania prezentowane na targach mają ogromny wpływ na rozwój wielu branż.

Nasza szkoła dołączyła do tych obchodów. Tego dnia świętowaliśmy także ciężką pracę i kreatywność naszych uczniów z klas #monterexpo: 1eZ, 1eT, 2eZ i 2eT , którzy z pasją i zaangażowaniem przygotowują się do tworzenia niesamowitych stoisk targowych. Z okazji Światowego Dnia Targów, nie tylko dla młodzieży kształcącej się w klasach monterEXPO udostępniliśmy bardzo ciekawą wystawę "Historie z iglicą w tle 1921-2021" przedstawiającą 100 lat historii Międzynarodowych Targów Poznańskich, a także materiały filmowe, które prezentowaliśmy przez cały dzień w szkolnej auli. Materiały mogliśmy zaprezentować młodzieży dzięki uprzejmości Grupy MTP. Dziękujemy za wypożyczenie tych wspaniałych materiałów! Wystawę możecie oglądać do końca roku szkolnego.

Mamy nadzieję, że Światowy Dzień Targów wejdzie na stałe do kalendarza wydarzeń w naszej szkole.

Opublikowano: 06 czerwiec 2024