"Rośliny w naszych domach" - konkurs foto

Samorząd Uczniowski zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Rośliny w naszych domach”. Rośliny na balkonie, tarasie, parapecie, stoliku przy łóżku i w innych miejscach w naszych domach. Zrób zdjęcie i weź udział w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami ufundowanymi przez Radę Rodziców. Przedsięwzięcie pod nazwą „Strefy zieleni w szkole i w domu”, realizowane jest w ramach projektu w konkursie Fundusz Samorządów Uczniowskich.

Zrzut ekranu 2022 05 09 135605

Więcej o konkursie

 

Zdjęcia wysyłamy do środy 18 maja 2022 r.na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podając w temacie wiadomości imię, nazwisko, klasę.
Prace spełniające wymagane kryteria zostaną zamieszczone w albumie na szkolnym profilu w serwisie Facebook. Za pomocą reakcji w dniach 23 – 30 maja będzie można głosować na wybrane zdjęcia (można głosować na kilka prac). Zwycięzcami zostaną autorzy trzech fotografii o największej liczbie reakcji. Wyniki konkursu oraz nagrodzone fotografie zostaną opublikowane na stronie internetowej szkoły: www.zsbd.pl oraz na profilu szkoły w serwisie Facebook.
Przekazanie fotografii na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. jest równoznaczne z wyrażeniem przez osoby uczestniczące zgody na jego publikację.

Dane adresowe szkoły
  • ul. Raszyńska 48
  • 60 – 135 Poznań
  • 61 861 00 27
  • Fax: 61 861 00 43
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dojazd
autobusy: 163, 164, 169, 179, 191, 193;
tramwaje: każdy, który jedzie na pętlę na Górczynie (narożnik ulic Głogowskiej i Ściegiennego). tramwaje: każdy, który dojeżdża do INEA Stadion.
Copyright © 2018 Zespół Szkół Budowlanych Poznań Technikum Budowlane i Liceum. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Trojka Design