Obowiązkowe składanie dokumentów za pośrednictwem systemu Nabór

Podstawą do wzięcia udziału w rekrutacji jest złożenie podania drogą elektroniczną za pośrednictwem systemu Nabór

W celu zapisania się do szkoły należy złożyć dokumenty za pośrednictwem systemu Nabór: link

Instrukcja elektronicznego wysyłania dokumentów składanych do szkoły ponadpodstawowej w systemie Nabór: link

Szczegółowych informacji udziela sekretariat szkoły: 61 8 61 00 27 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Klikaj tekst i poznawaj naszą szkołę!

Zespół Szkół Budowlano-Drzewnych im. Bolesława Chrobrego w Poznaniu to budynek z zapleczem boisk sportowych i przyszkolnym ogrodem. Szkoła zlokalizowana jest na poznańskim Raszynie, w pobliżu osiedla Mikołaja Kopernika, niedaleko pętli tramwajowej i autobusowej na Górczynie. Rejon szkoły jest dobrze skomunikowany z resztą miasta. Posiadamy nowocześnie wyposażone sale lekcyjne oraz warsztaty szkolne, w których praktyki odbywają adepci przedmiotów zawodowych. W ciągu ostatnich dwóch lat w znacznym stopniu zmodernizowano szkolne warsztaty dzięki dofinansowaniu z projektów unijnych za kwotę ponad 1,5 miliona złotych. ZSB-D to ponad 65 lat dobrej tradycji, wykwalifikowana kadra pedagogiczna, a dla Ciebie - ścieżka rozwoju i możliwość zdobycia wykształcenia oraz zawodu cenionego na rynku pracy. Priorytetem szkoły jest solidny poziom wykształcenia przy jednoczesnym zapewnieniu komfortowych warunków nauki.

Czytaj więcej: Klikaj tekst i poznawaj naszą szkołę!

Mądrze zaplanuj swoją przyszłość

Wzorem lat ubiegłych wychodzimy naprzeciw potrzebom uczniów klas VIII szkół podstawowych związanym z poszukiwaniem ścieżek kariery edukacyjno-zawodowej. Organizujemy warsztaty doradztwa zawodowego ONLINE „Mądrze zaplanuj swoją przyszłość”.

mądrze zaplanuj online

W ramach projektu proponujemy spotkania online z uczniami, które odbywają się na platformie edukacyjnej Microsoft Teams.
Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczny: 618610027.
Najbliższe terminy:
Piątek, 18.03.2022 r., proponowana godzina (w przedziale 8.00-11.00)
Poniedziałek, 21.03.2022 r., proponowana godzina (w przedziale 8.00-12.00)  
Piątek, 25.03.2022 r., proponowana godzina (w przedziale 8.00-11.00)
Poniedziałek, 28.03.2022 r., proponowana godzina (w przedziale 8.00-12.00)

 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Czytaj więcej: Mądrze zaplanuj swoją przyszłość

Dane adresowe szkoły
  • ul. Raszyńska 48
  • 60 – 135 Poznań
  • 61 861 00 27
  • Fax: 61 861 00 43
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dojazd
autobusy: 163, 164, 169, 179, 191, 193;
tramwaje: każdy, który jedzie na pętlę na Górczynie (narożnik ulic Głogowskiej i Ściegiennego). tramwaje: każdy, który dojeżdża do INEA Stadion.
Copyright © 2018 Zespół Szkół Budowlanych Poznań Technikum Budowlane i Liceum. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Trojka Design